Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ukradł mu pieniądze z konta. Dyspozycje przelewów były z Azerbejdżanu


Jak wskazuje przykład jednego z mieszkańców gminy Czernice Borowe, nieostrożność przy ochronie danych bankowych zwykle skończy się utratą deponowanych tam pieniędzy.


ksp Mława
Reklama

20 grudnia do przasnyskiej policji wpłynęło zawiadomienie złożone przez mieszkańca gminy Czernice Borowe, że nieznany sprawca po uprzednim przełamaniu zabezpieczeń w jego koncie bankowym, dokonał na terenie Azerbejdżanu kilku przelewów na łączną kwotę ponad 3 tysiące złotych.

Co prawda policja nie podaje, czy ów pokrzywdzony mieszkaniec utracił kartę, czy jej dane zostały skopiowane, ale potraktujmy tę historię, zwłaszcza przed świętami, jako przypomnienie, aby nawet w ferworze zakupów zachować wyjątkową ostrożność.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x