Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ukradł mu pieniądze z konta. Dyspozycje przelewów były z Azerbejdżanu


Jak wskazuje przykład jednego z mieszkańców gminy Czernice Borowe, nieostrożność przy ochronie danych bankowych zwykle skończy się utratą deponowanych tam pieniędzy.Handemade with love Lucky&Berry

20 grudnia do przasnyskiej policji wpłynęło zawiadomienie złożone przez mieszkańca gminy Czernice Borowe, że nieznany sprawca po uprzednim przełamaniu zabezpieczeń w jego koncie bankowym, dokonał na terenie Azerbejdżanu kilku przelewów na łączną kwotę ponad 3 tysiące złotych.

Co prawda policja nie podaje, czy ów pokrzywdzony mieszkaniec utracił kartę, czy jej dane zostały skopiowane, ale potraktujmy tę historię, zwłaszcza przed świętami, jako przypomnienie, aby nawet w ferworze zakupów zachować wyjątkową ostrożność.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500