Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znalezione klucze do odbioru w policji


 


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli klucze, 2 szt. na smyczy koloru niebieskiego. Przedmiot znaleziono w Mławie na ul. Lelewela.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu należący do nich utracony przedmiot, tj. dwa klucze na smyczy, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 023/ 654 72 65, lub tel. kom. 519 035 282.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x