Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyszyny rezygnują. Awans Niedzborza na pierwsze miejsce


Po rozegraniu zaledwie dwóch spotkań, reprezentanci Wyszyn wycofali się z dalszej rywalizacji w tegorocznej edycji pucharu wójta gminy Stupsk w halowej piłce nożnej. Wyniki z ich udziałem anulowano, co sprawiło, że w czołówce zmagań doszło do przetasowań.


Nowym liderem zostali debiutanci – gracze WKS Niedzbórz poczynają sobie od początku bez żadnych kompleksów. Trzecie zwycięstwo w sezonie sprawiło, że awansowali na pozycję lidera. Rywalizacja z Dobrymi Chłopakami przyniosła mnóstwo emocji, a przede wszystkim goli. Padło ich aż piętnaście. Królem polowania okazał się Marcin Bardoński. Napastnik zespołu z gminy Strzegowo wpisał się na listę strzelców aż siedmiokrotnie. Wśród pokonanych wyróżnili się Mateusz Ziemiński, Patryk Lazarski i Mateusz Żbikowski. Wszyscy skompletowali po dublecie.

Kompletem punktów mogą się pochwalić mistrzowie z poprzedniego roku. Gold Team okazał się lepszy od konkurentów z Dajcie Nam Wygrać. Wśród obrońców tytułu wyróżnili się autorzy celnych strzałów: Marcin Kosiewicz i Georg Gevorgian, ale również bramkarz Marcin Paturalski. Popisał się kilkoma skutecznymi interwencjami.

Drugi sukces zanotowali Los Compadres. Tym razem okazali się lepsi od konkurentów z zespołu Marne Szanse. Piotr Hołownia pocelował do siatki dwukrotnie, Paweł Kaczerski skopiował  ten wyczyn raz.

Kolejna runda odbędzie się 22 grudnia 2018 r., początek godz. 18. Oto zestaw par: 18.00 – Marne Szanse – Dobre Chłopaki, Amigo Konopki – Weterani i Młodsi, 19.00 – Los Compadres – Dajcie Nam Wygrać, WKS Niedzbórz – Żylipapą Au

IV kolejka: Los Compadres – Marne Szanse 3:2, WKS Niedzbórz – Dobre Chłopaki 8:7, Żylipapą Au – Weterani i Młodsi 1:2, Gold Team – Dajcie Nam Wygrać 3:1, Amigo – pauza

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x