Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszoklasiści  z „trójki” –  bezpieczni bo widoczni


Tuż przed świętami Bożego Narodzenia  w ramach działań profilaktycznych i edukacyjnych – „Bądź widoczny, bądź bezpieczny ” z uczniami klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego  spotkali się przedstawiciele urzędu miasta. Była to  krótka pogadanki o bezpiecznym poruszaniu się po jezdni. Na koniec uczniowie otrzymali zestaw gadżetów- odblasków. Dzięki nim każdy pierwszoklasista będzie dobrze widoczny na drodze przez kierowców.


Źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x