Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dobry anioł i złośliwe diabełki. Spotkanie wigilijne w Grzebsku


Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to dobry czas, aby przypomnieć o tym co w te święta jest najważniejsze. Tak stało się w Szkole Filialnej w Grzebsku. Dzieci zaprosiły swoich rodziców oraz innych gości na jasełka i wspólne kolędowanie. Serdecznie i ciepło  wszystkich zgromadzonych powitała  wicedyrektor Hanna Bojarska.


ksp Mława
Reklama

Widzowie mogli obejrzeć przedstawienie, którego bohaterami byli ludzie zajęci codziennymi sprawami, zabiegani, kłócący się ze sobą i zapominający o tym co najważniejsze podczas świąt Bożego Narodzenia. Na szczęście oprócz złośliwych diabełków pojawił się na scenie anioł, który odczarował wszystkich magiczną różdżką i wyzwolił tkwiące głęboko
w ich sercach pokłady miłości.

Nastrojowa scenografia, niecodzienne stroje uczniów, ich zaangażowanie oraz muzyka stworzyły klimat do radości, wzruszeń i łezki w oku. Rodzice byli zachwyceni, a dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

W czasie uroczystości nie zabrakło dzielenia się opłatkiem, składania życzeń i wspólnego kolędowania. Miła atmosfera i świąteczny nastrój wywołały uśmiech na twarzach dzieci i pomogły w integracji społeczności szkolnej ze środowiskiem lokalnym.

red / źródło i fot. Szkoła Filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x