Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzynastolatek pogryziony przez bernardyna


Jak podaje przasnyska policja, 13 – letni mieszkaniec gminy Chorzele został zaatakowany przez biegającego bez kagańca po wsi psa rasy bernardyn. Pokrzywdzony  z ranami szarpanymi uda, pośladków i przedramienia został karetką pogotowia przewieziony do szpitala w Ciechanowie.


ksp Mława
Reklama

– Właściciel psa mieszkaniec Zdziwója Starego odpowie przed sądem z art. 77 kw. – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak oficer prasowy KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x