Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tomasz Szczepański i Jolanta Koronowska odznaczeni medalem „Zasłużony dla Miasta Mława”


Uhonorowaniem wieloletniej działalności Tomasza Szczepańskiego i Jolanty Koronowskiej w klubie sportowym Płetwal  było wręczenie im na wczorajszej sesji rady miasta medalu „Zasłużony dla Miasta Mława”. Pierwszy z odznaczonych pełni w klubie funkcję prezesa, Jolanta Koronowska jest sekretarzem klubu. Odznaczenie wręczyli i gratulacje złożyli burmistrz Sławomir Kowalewski i przewodniczący rady Lech Prejs.


ksp Mława
Reklama

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
18 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
anonim
anonim
3 lata temu

„Zasłużony dla miasta Mławy” otrzymują osoby które na wniosek np. stowarzyszeń zostaną wytypowani do tej nagrody i po zaakceptowaniu przez Burmistrz otrzymają medal. Pewnie było tak że klub podał kandydaturę Pana Tomasz i Pani Joli i burmistrz to zaaprobował. Wiec jeżeli komuś się to niepodobna to nie z pretensjami do nagrodzonych osób tylko do pana Burmistrza że rozdaje nagrody na prawo i lewo.

dzidek
dzidek
3 lata temu
Reply to  anonim

Masz rację Ci co wnoszą jakieś, pretensję co do nagrodzonych, powinni się zgłosić do Burmistrza, i być może tez dostaną medal

mieszkaniec
mieszkaniec
3 lata temu

Brawo. Fajnie że Państwo działacie na żecz klubu i pływania w Mławie. Myśle jednak że środowisk sportowych w mławie jest dużo więcej i jakoś nikt nigdy za tego typu rzeczy nie dostał takiego wyrożnienia. Jestem rownież ciekaw jakie są wytyczne by nadawać w/w tytuł bo jeśli takie to niech szykują klapy działacze pozostałych mławskich klubów.
Prosze nie odbierać tego osobiście ale uważam że nie są to działania by otrzymać ten tytuł. Idealny byłby „Pasjonat Sportu”.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  mieszkaniec

Chyba ci przykro ze Ciebie nikt nie zauważył, no ale cóż pisz dakej takie bzdury, a na pewno sie zasluzysz na medal z kartofla

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

nie będę spał po nocach

Jolanta Koronowska
Jolanta Koronowska
3 lata temu

I tego się obawiałam 🙁 Może więc ja sama napisze co my robimy, żeby wszyscy wiedzieli za co ta nagroda. Obydwoje jesteśmy w zarządzie Klubu Pływackiego Płetwal Mława i na co dzień zajmujemy się sprawami organizacyjnymi tego klubu promując nasze miasto i region. Organizujemy treningi dla 130 zawodników naszego klubu,, organizujemy imprezy sportowe tj Mławska Liga Pływacka,która odbywa się 3 razy do roku i mogą w niej uczestniczyć wszystkie dzieci potrafiące pływać z całego powiatu,co zachęca ich do nauki pływania i uczy zdrowego trybu życia. Dwa razy w roku; jesienią i wiosną organizujemy Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. W czasie naszych zawodów zapełnione są w Mławie i okolicach wszystkie miejsca noclegowe ponieważ przyjeżdżają do nas zawodnicy z całej Polski ok 40 klubów , 500 zawodników. Zawody te cieszą się bardzo dobrą renomą i uznaniem w świecie pływackim. Jesteśmy organizatorami Biegów o Puchar Starosty Mławskiego,który odbywa się jesienią;bieg główny to półmaraton są też biegi dodatkowe na 5 lub 10 km i zawodnicy nordic walking. Dla zawodników naszego klubu rokrocznie organizujemy obozy sportowe w których uczestniczy ok 50-60 osób. Dzisiaj usiądziemy do wspólnej wigilii na której będzie ponad grubo ponad 100 osób zawodników i rodziców. cieszymy się , że ktoś ( Burmistrz,Przewodniczący i Rada Miasta) dostrzegła naszą pracę i w ten sposób postanowiła nas nagrodzić , pozdrawiam i życzę wesołych świąt 🙂

every
every
3 lata temu

Dziękuję za informację w imieniu swoim i innych czytelników. W sumie to codziennik powinien przybliżyć nam sylwetki Państwa.
Klub Płetwal i jego zawodnicy jest nam bardzo dobrze znany, myślę, że nie tylko w Mławie i okolicy, ale również w Polsce i nie tylko, ale Zarząd klubu już niestety mniej.
Serdecznie gratuluję otrzymanego wyróżnienia i życzę dalszych sukcesów w pracy oraz wielu utalentowanych zawodników.
Wersołych świąt 🙂

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu

BRAWO JOLA!!!—nie przejmuj sie tymi postami, dzialaj dalej , bo ta twoja praca przynosi efekty, ci co chca wiedzieć to wiedzą, a ci co mają, jakies ale to zawsze beda mieli, bo sami medalu nie dostali.

sportowiec
sportowiec
3 lata temu

Zazdrość ,zawiść itp nie zna granic

sportowiec
sportowiec
3 lata temu

Prosze posłuchać TV Mława IV sesja RM i Tam Pan Burmistrz uzasadniał odznaczenie za co.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  sportowiec

Mogę odsłuchać –z jednym ale!!–uważam że portalowi by też włos z główy nie spadł jak by szerzej przedstawił działalność tych osób, bo po prostu na to zasługują, z tego co wiem to Sesja dotyczyła budżetu na 2019 rok, czy Portal mógł by zamieścić ten budżet–i pozwolić nam abyśmy mogli jako mieszkańcy go ocenić.

EWUSZA
EWUSZA
3 lata temu

ta kobitka to chyba w komisji wyborczej siedziała – tylko nie wiem z jakiego ugrupowania

Jarek
Jarek
3 lata temu

Nie mam nic przeciwko , jeśli zasłużyli , tylko ich po prostu się nie zna .

obserwator dziejów
obserwator dziejów
3 lata temu

Mam wrażenie, że niewiele można powiedzieć. Pani robi wiązanki w swej kwiaciarni, Pan natomiast… no właśnie z czego jest znany i co jest powodem odznaczenia? Kto nominował i z jakie zasługi to spowodowały? Warto podawać takie informacje, aby Mławianie wiedzieli kto i dlaczego?

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu

Z tymi swoimi, obserwacjami i ciekawością, zgłoś, sie do muzeum, a na pewno dzieje poznasz, bo cóż w tym zlego ze robi wiazanki, ale trzeba ta Panią Jole podziwiać ze ma jeszcze, czas aby angazowac się w pracę KLUBU PLETWAL.Atak w ogóle ta rodzinka jest bardzo usportowiona. BRAWO JOLU. TAK TRZYMAJ!!!!

Jarek
Jarek
3 lata temu

No też ich nie znam ? Napiszcie coś o nich.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  Jarek

Nie dziwię się ze ich nie znasz, skoro, w tym roku, przybyles, z okolicznej gminy, i stales się mieszczuchem pełną gębą.

Anonim
Anonim
3 lata temu

Tomasz Szczepański i Jolanta Koronowska – kto to? czy codziennik nie mógłby przybliżyć swoim czytelnikom sylwetek tak znamienitych osób?

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x