Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nieżywy łoś w rowie koło Szydłowa


W rowie przy drodze wojewódzkiej 544 pomiędzy Szydłowem a Pawłowem przez cały dzień leżał na śniegu nieżywy łoś. Według naocznych świadków leżał już tam rano. Co dziwne nie widać było tam żadnych śladów kolizji z jakimś pojazdem.


ksp Mława
Reklama

Wielokrotnie pisaliśmy o skutkach nieoczekiwanego spotkania kierowców z łosiem na drodze. Zwykle kończy się to kiepsko zarówno dla kierowcy jak i zwierzęcia. Ten pierwszy ma najczęściej dokumentnie rozbite auto, a łoś zwykle podczas takiego zderzenia ginie. Tu jednak nie widać było śladów  wypadku. Możliwe, że martwy łoś jest jednym z osobników łosiej rodziny widywanych w niedalekim kompleksie leśnym koło Krzywonosi.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Posa
Posa
3 lata temu

Może ktoś z Nosarzewa?

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu

Łoś SuperKtoś

Mlawa
Mlawa
3 lata temu

Ojej jaka szkoda

Anonim
Anonim
3 lata temu

Biedny łosiu. Konieczna sekcja, może go ktoś otruł.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x