Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kombatanci dzielili się opłatkiem i wspólnie kolędowali


„Na próżno Chrystus rodzi się w żłobie, jeśli nie narodził się w Tobie…” – tymi słowami młodzi artyści rozpoczęli wigilijny montaż słowno – muzyczny przygotowany specjalnie na to wigilijne spotkanie kombatantów. Tym razem  gościła ich Szkoła Podstawowa nr 3. Na gości czekał nakryty białym obrusem stół i opłatek. Zanim wszyscy czyniąc zadość polskiej tradycji połamali się opłatkiem i złożyli sobie nawzajem życzenia, ciepłe słowa skierowali do nich przedstawiciele władz powiatu i miasta oraz mławscy księża dziekani. Nie zabrakło też czasu na wspólny śpiew kolęd i towarzyskie rozmowy.

red.

Fot: SP 3 / UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

Rozumień słowo KOMBATANT–Pani Grądzka , z tego co wiem to Pani jest poetą mławskim??, ze zdjęć widać że prawdziwym KOMBATANTEM, jest Pan GENERAŁ, BO WIĘKSZOŚĆ ZE ZDJĘCIA TO RACZEJ EMERYCI I SENIORZY.—PYTAM??–może się mylę nie wiem—jeśli to moja pomyłka to z góry PRZEPRASZAM!!!!

maria
Gość
maria

masz rację ,nie mylisz się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Helena Grącka
Gość
Helena Grącka

Dziękuję, że raczył Pan mnie zauważyć.
Od kilku lat jestem Nadzwyczajnym Członkiem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Mój Ojciec rodowity Warszawiak walczył w Powstaniu Warszawskim. Z tego tytułu należę do Związku Kombatantów. Jeszcze raz dziękuję za komentarz. Skoro już Pan śledzi moją działalność to uważam, że jest Pan zorientowany.

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

Szanowna Pani, a jednak kto pyta nie błądzi, mogę tylko podziwiać Panią ,ze jest Pani tak aktywna. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT.