Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kombatanci dzielili się opłatkiem i wspólnie kolędowaliksp Mława
Reklama

„Na próżno Chrystus rodzi się w żłobie, jeśli nie narodził się w Tobie…” – tymi słowami młodzi artyści rozpoczęli wigilijny montaż słowno – muzyczny przygotowany specjalnie na to wigilijne spotkanie kombatantów. Tym razem  gościła ich Szkoła Podstawowa nr 3. Na gości czekał nakryty białym obrusem stół i opłatek. Zanim wszyscy czyniąc zadość polskiej tradycji połamali się opłatkiem i złożyli sobie nawzajem życzenia, ciepłe słowa skierowali do nich przedstawiciele władz powiatu i miasta oraz mławscy księża dziekani. Nie zabrakło też czasu na wspólny śpiew kolęd i towarzyskie rozmowy.

red.

Fot: SP 3 / UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu

Rozumień słowo KOMBATANT–Pani Grądzka , z tego co wiem to Pani jest poetą mławskim??, ze zdjęć widać że prawdziwym KOMBATANTEM, jest Pan GENERAŁ, BO WIĘKSZOŚĆ ZE ZDJĘCIA TO RACZEJ EMERYCI I SENIORZY.—PYTAM??–może się mylę nie wiem—jeśli to moja pomyłka to z góry PRZEPRASZAM!!!!

maria
maria
3 lata temu

masz rację ,nie mylisz się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Helena Grącka
Helena Grącka
3 lata temu

Dziękuję, że raczył Pan mnie zauważyć.
Od kilku lat jestem Nadzwyczajnym Członkiem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Mój Ojciec rodowity Warszawiak walczył w Powstaniu Warszawskim. Z tego tytułu należę do Związku Kombatantów. Jeszcze raz dziękuję za komentarz. Skoro już Pan śledzi moją działalność to uważam, że jest Pan zorientowany.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  Helena Grącka

Szanowna Pani, a jednak kto pyta nie błądzi, mogę tylko podziwiać Panią ,ze jest Pani tak aktywna. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x