Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stracił prawo jazdy za alkohol, ale znów pił i jeździł. Do czasu


Nieodpowiedzialna postawa mieszkańca naszego powiatu. Miał zakaz prowadzenia pojazdów,  mimo to wsiadł za kierownicę auta bez aktualnych badań technicznych mając blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymali go ciechanowscy policjanci. 


Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 59-letniemu mieszkańcowi pow. mławskiego. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu z zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi, ponownie wsiadł za kierownicę. Policjanci z ciechanowskiej drogówki na ul. Płońskiej w Ciechanowie zatrzymali kierowcę, który jechał samochodem wbrew sądowemu zakazowi prowadzenia  pojazdów mechanicznych. Mimo, że prawo jazdy zostało mu zatrzymane za jazdę po alkoholu niczego go to nie nauczyło. Tym razem także znajdował się po użyciu alkoholu. Badanie wykazało prawie pół promila w jego organizmie. Samochód, którym jechał 59-latek, nie miał obowiązkowych badań technicznych.

– Mężczyzna w najbliższym czasie ponownie stanie przed sądem. Tym razem odpowie za złamanie sądowego zakazu, za co grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności. Nie unikanie także odpowiedzialności za wykroczenie, które popełnił. Czeka go również wysoka grzywna m.in za. brak badań technicznych – podaje KPP w Ciechanowie.

Nietrzeźwy za kierownicą był także 24-letni Piotr J. mieszkaniec naszego powiatu, którego zatrzymała mławska policja w niedzielę około godziny 22:30 w Starych Kosinach (gm. Wiśniewo). Mężczyzna który prowadził pojazd marki Seat Ibiza miał ponad 2,31 promila alkoholu w organizmie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x