Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Medali zabrakło, rekordy już były


Reprezentanci Płetwala żegnają rok występami na zimowych mistrzostwach Polski w kategoriach młodzieżowych. W Gorzowie Wielkopolskim rywalizował Jakub Szczepański, natomiast w Olszynie powalczyli Jakub Czupryn, Adrian Kaliszewski, Tomasz Murawski i Sylwia Rząp.


ksp Mława
Reklama

W stolicy Warmii i Mazur odbył się czempionat 14-latków. Naszym reprezentantom nie udało się wywalczyć miejsca w żadnym z finałów, choć każdy zaliczył start na pięciu dystansach (Murawski na czterech). Na szczęście nie zabrakło rekordów życiowych. Adrian i Jakub pobili własne w każdym występie. Drugi z wymienionych zawodników poprawił swoje najlepsze osiągnięcie na 100 metrów stylem grzbietowym o dwie i pół sekundy. Jeśli chodzi o miejsca w klasyfikacji generalnej, najwyżej uplasował się Kaliszewski. W rywalizacji na 200 metrów stylem klasycznym wypływał dwudziesty piąty czas (startowało w tej konkurencji aż sześćdziesięciu zawodników).

Także nasz jedynak na zawodach w województwie lubuskim zakończył batalię już w eliminacjach. Pięćdziesiąt metrów w stylu klasycznym pokonał w 31:00s (nowa życiówka) – ten wynik wystarczył do zajęcia dwudziestego trzeciego miejsca. Na sto metrów klasycznym był dwudziesty piąty.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x