Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zgłoszenie o pożarze wieży kościoła na Wólce


Dzisiaj około południa mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że z wieży kościoła na Wólce wydobywa się ciemny dym.  W celu sprawdzenia zgłoszenia zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG Mława oraz samochód z podnośnikiem hydraulicznym.


Na miejscu okazało się, że ciemniejszy niż zwykle dym ma związek z awarią systemu ogrzewania kościoła. Czynności strażaków polegały na sprawdzeniu pomieszczeń.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x