Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wilki w kęczewskim lesie?


Na Spotted Działdowo pojawił się wpis ostrzegający przed wilkami w kęczewskim lesie. Wynika z niego, że 15 grudnia w nocy zagryziony został gospodarski pies. Poniżej cytujemy treść wpisu (pisownia oryginalna – red.)


„Uwaga !!! W Kęczewskim lesie są wilki. Akurat zeżarły mi wielkiego psa dziś w nocy. Proszę o udostępnienie dalej dla ostrożności ludzi, którzy chodzą do lasu”.

Kęczewo (gm. Lipowiec Kościelny) leży na skraju dużego kompleksu leśnego, na terenie którego już pojawiały się sygnały o bytowaniu wilków.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Józef
Józef
5 lata temu

Wilki spełniają pożyteczną rolę w lesie. Eliminują chore zwierzęta i bezpańskie psy. Psy zagryzają zające i atakują inne małe zwierzęta. Dla człowieka wilki nie są groźne.

Anonim
Anonim
5 lata temu

Wilki nie są groźne dla ludzi – nie przesadzajmy.
Nie zeżrą ani babci, ani Czerwonego Kapturka.
Psa trzyma się w swoim obejściu, a nie na całkowitej wolności. Zaatakował, to wilki pokazały mu gdzie jego miejsce.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x