Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strzegowscy strażacy zadziałali błyskawicznie


Wczoraj wieczorem, około godziny 20:30 doszło do pożaru w mieszkaniu usytuowanym na parterze wielorodzinnego budynku. Od stojącego w pomieszczeniu piecyka za paliwo stałe zapalił się drewniany opał składowany w jego pobliżu.  Dzięki błyskawicznej akcji przede wszystkim strzegowskich strażaków z OSP nie doszło do rozprzestrzenienia ognia i pożar został bardzo szybko ugaszony.


ksp Mława
Reklama

Tlący się opał został wyniesiony na zewnątrz i ugaszony, a mieszkanie przewietrzone. Nie było nawet potrzeby ewakuacji pozostałych mieszkańców. W działaniach uczestniczył również jeden zastęp z JRG Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x