Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mistrz traci punkty. Oldboye po raz pierwszyJuż tylko dwa zespoły mogą się pochwalić mianem niepokonanych w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Wśród nich brakuje reprezentantów Zielonego Miasta. Mistrzowie z poprzedniego sezonu musieli uznać wyższość rywali z Jokera.

Owszem, potrafili odpowiedzieć na pierwszego gola przeciwników, lecz gdy do siatki pocelował Zbigniew Krystkiewicz, do remisu doprowadził Tomasz Maciejewski. Podziału punktów jednak nie było. Joker nie odpuścił, dlatego wyprowadził kolejny skuteczny atak. Wszystko zakończył skutecznym uderzeniem Sławomir Grablewski.

Także Marco jeszcze nie poległo, choć po premierowej partii lepsi byli gracze ZTiR-u. Za sprawą celnych uderzeń Pawła Łukasika i Piotra Kacperowskiego prowadzili 2:1. Finisz rywali okazał się zabójczy. W premierowej partii trafił Marcin Kasza, a po zmianie stron hat-tricka ustrzelił Mateusz Sokół, dublet dołożył Krzysztof Stępka.

Drugą z rzędu przegraną zanotowała Czarna Elka – na nic się zdał gol strzelony przez Łukasza Kwiatkowskiego. Drugi zespół Oldboyów odpowiedział trzema bramkami wbitymi przez Pawła Olszewskiego i jedną przez Dariusza Borzyma.

Rywalizację Light Team z FC Kępą przełożono na inny termin, natomiast w ostatnim meczu Oldboye Mława pokonali Easy Net. Triumfowli aż 8:2 – po trzy trafienia zanotowali Andrzej Karpiński i Maciej Rogalski. Po jedynm dołożyli Mariusz Walczak i Adam Kuligowski Wśród do siatki pocelowali Marcin Karwowski i Dawid Biranowski.

III kolejka: Marco – ZTiR 6:2, Czarna Elka – Oldboy 2 1:4, FC Kępa – Light Team – przełożony, Zielone Miasto – Joker 1:2, Easy Net – Oldboy 2:8

Najlepsi snajperzy: 7 – Artur Krajewski (Easy Net), 6 – Mateusz Sokół (Marco), Paweł Olszewski (Oldboy II), 5 – Jarosław Krystkiewicz, Karol Roniewicz (Joker), Maciej Rogalski (Oldboy)

IV kolejka (19 grudnia): FC Kępa – Zielone Miasto, Joker – Czarna Elka, ZTiR – Easy Net, Light Team – Oldboy, Oldboy II – Marco.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x