Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Autobus wpadł w poślizg. Uderzył w osobowe auto i ogrodzenia posesji


Śliska droga w Strzałkowie. Dziś rano około godziny dziewiątej doszło tam do kolizji z udziałem autobusu przewożącego szkolne dzieci i ich opiekunów. Autobus wpadł w poślizg, zahaczył o osobowe auto i stając w poprzek drogi uszkodził dwa ogrodzenia przeciwległych posesji. Przez jakiś czas droga w kierunku miejscowości Dunaj była całkowicie zablokowana.


Wezwano karetkę pogotowia, gdyż jedno z dzieci uskarżało się na ból nogi, nie było jednak potrzeby hospitalizacji. Działania ratownicze prowadził zastęp z JRG Mława oraz OSP Stupsk.

Jak ustaliła policja, przyczyną kolizji było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę opla astry, który został ukarany mandatem.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Greta
Greta
4 lata temu

Tak sypią piaskarki nie jedno będzie takie zdarzenie Zaskoczyła ich zima

er6tyyhtr
er6tyyhtr
4 lata temu

posypywanie chodników w mieście muława to po pierwsze więcej sprzętu należy kupić aby szybko w godzinę można było pół miasta i za to SĄDY muszę się wziąć aby Rejon Dróg Publicznych można było szybko odszkodowania i zwłaszcza prywatne Tabak ma śliskie kafelki na Sienkiewicza i spadziste !!! dla wózków podjazd – trzeba wreszcie po rozum do główki Policja Muława ma prewencję która chyba w ogóle nie mają pojęcia o zagrożeniach dla ludności…?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x