Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lekkoatletyka jest dla  każdego. Udowodnili to w „dwójce”  


Pięćdziesięciu uczniów z klasy 2a, 1a i 1b Szkoły Podstawowej nr 2 rywalizowało w kilkunastu konkurencjach, by udowodnić, że lekkoatletyka jest naprawdę dla każdego. Zawody prowadzone przez instruktora lekkoatletyki Piotra Ostrowskiego to część projektu  „Lekkoatletyka dla każdego” .


ksp Mława
Reklama

Młodzi sportowcy pokonywali płotki lekkoatletyczne, płotki koordynacyjne i drabinkę koordynacyjną, rzucali rzutką oraz wykonywali skoki łączone. Mogli sprawdzić swoje umiejętności na wcześniej przygotowanych torach przeszkód. Zawody były okazją do sprawdzenia się w wielu nietypowych konkurencjach oraz do integracji i dobrej zabawy. Dzieci podejmowały wysiłek ukończenia rywalizacji na jak najlepszej pozycji. Uczyły się odpowiedzialności za wynik drużyny, współdziałania, ale przede wszystkim poznały, że sport jest świetną receptą na dobre samopoczucie i wspaniałą propozycją na wspólną zabawę. Wszystkie dzieci bawiły się wspaniale. Panowała wśród uczniów zdrowa rywalizacja. Na zakończenie uczestnicy otrzymali medale. Opiekunami podczas zawodów byli  Joanna Polakowska i  Adam Szymański.

źródło i fot. SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x