Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Jasełka współcześnie i nie tylko …


Przedstawienie pt. „Jasełka współcześnie i nie tylko”, przygotowały dzieci uczęszczające na  prowadzone przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pozalekcyjne zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.


Widzowie mogli przekonać się jak wyglądałaby wędrówka Maryi i Józefa w poszukiwaniu schronienia lub stajenki we współczesnych czasach. Po przedstawieniu dzieci złożyły życzenia gościom i zatańczyły taniec wprowadzający w atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Potem wspólnie podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Następnie dzieci wręczyły gościom reprezentującym urząd miasta i rodzicom samodzielnie zrobione prezenty.

red./ źródło MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Rafał
Gość
Rafał

Super! Gratuluję organizatorkom 🙂