Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wigilijne spotkanie seniorów z Pogodnego Uśmiechu


Wigilijne spotkanie w Klubie Seniora Pogodny Uśmiech ma za sobą już długoletnią tradycję. Zanim każdy z uczestników podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zasiądzie do wigilijnego stołu we własnym domu, seniorzy najpierw tu właśnie, dzielą się opłatkiem, składają sobie życzenia i śpiewają kolędy.


ksp Mława
Reklama

Tak również było podczas wczorajszego spotkania. Rozpoczęło je odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa, następnie życzenia zebranym złożył prezes klubu Henryk Kacprzak, dziekan mławski ks. Kazimierz Ziółkowski i starosta Jerzy Rakowski. Helena Grącka odczytała napisany przez siebie specjalnie na tę okazję wiersz, a gościem specjalnym byli członkowie Grupy Nieformalnej Mława Miasto Zabytkowe, którzy opowiedzieli o starej Mławie.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
every
every
3 lata temu

To nieratuszowy klub seniora. Burmistrz ich pogonił z ratusza, a o wspieraniu tego klubu, to nigdy nie było mowy.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  every

Szanowna Pani być może ma Pani dobre informację, chociaż uważam że stało się tak przez chore ambicje Kacprzaka, który chce być zawsze na świeczniku / notabene MŁAWIANINA ROKU / który będący jednością KLUB SENIORA, POSTANOWIŁ PODZIELIĆ NA DWA KLUBY, no i tylko patrzeć jak ten pogodny uśmiech zniknie z jego twarzy, bo w wyborach mławianie już mu podziękowali.

Anonim
Anonim
3 lata temu

Kacprzaka pogoniła z MDK pani od Coca Coli jakby nie było, bo w tym samym dniu miał się spotykać inny klub seniora w MDK.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  every

Sam nie wiem, jak Burmistrz mógł pogonić Prezesa Kacprzaka, czyzby nie wiedzial ze to znany sportowiec OLIMPIJCZYK Z MOSKWY, gdzie zdobyl zloty medal.

Zdumiony
Zdumiony
3 lata temu

A Burmistrza nie było ??? Why?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x