Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stary Rynek zamknięty dla ruchu. Będzie Jarmark Bożonarodzeniowy


W sobotę i niedzielę (15 i 16 grudnia 2018 r.) w centrum Mławy, w południowej pierzei Starego Rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. W związku z organizacją wydarzenia pojawią się utrudnienia w ruchu. Ulica Stary Rynek będzie zamknięta od 15 grudnia od godz. 7.00, aż do godz. 20.00 dnia następnego, 16 grudnia. Barierki będą odgradzały Stary Rynek od ulicy Płockiej oraz ulicy Warszawskiej.


ksp Mława
Reklama

Urząd miasta zwraca się z prośbą do właścicieli samochodów, aby w nocy z 14 na 15 grudnia 2018 r. nie parkowali pojazdów w tej części Starego Rynku, gdyż nie pozwoli to na wystawienie kramów wystawcom.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x