Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert i nowa płyta Janusz Prusinowski Kompania


Już w najbliższą sobotę (15 grudnia) kapelę Janusz Prusinowski Kompania można spotkać na koncercie w Bemowskim Centrum Kultury. Kapela zagra utwory z nowej płyty „Po śladach”, która ma się ukazać w najbliższych dniach.


Koncert w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie (ul. Górczewska 201) rozpocznie się o godz. 19.00. Poprzedzą go warsztaty taneczne, a po nim, od godz. 22.00, będzie można się pobawić na afterparty w Ambasadzie Muzyki Tradycyjnej (Warszawa, Jazdów 3/20). Szczegółowe informacje znaleźć można na fb pod linkiem: https://www.facebook.com/events/193104194950494/https://www.facebook.com/events/2186298508296461/.

Janusz Prusinowski Kompania to uczniowie i kontynuatorzy wiejskich muzykantów. Rozpoznawalny styl formacji stanowi próbę odczytania najważniejszych elementów wiejskiej muzyki z centralnej Polski. Liderem zespołu jest mławianin Janusz Prusinowski.

źródło: Janusz Prusinowski Kompania

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Pięknie grają.

Pan Starszy
Pan Starszy
4 lata temu

Brawo!!! Prawdziwa polska Kultura.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x