Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dajcie Nam Wygrać nowym liderem w Stupsku


Reprezentanci ekipy Dajcie Nam Wygrać nie proszą rywali o wygraną, tylko sami sięgają po zwycięstwa. Efekt jest taki, że z kompletem punktów plasują się na czole rywalizacji halowej ligi piłki nożnej o puchar wójta gminny Stupsk.


Po efektownym zwycięstwie nad teamem Marne Szanse zasiedli wygodnie na fotelu lidera. Trzeci z rzędu sukces przyszedł łatwo – defensywa przeciwników okazała się dziurawa. Skończyło się na tym, że przepuściła aż pięć ataków. Dla nowych „przodowników” był to najlepszy mecz w całym sezonie pod względem ofensywnym.

Awans na pierwsze miejsce został osiągnięty nie tylko na skutek dobrej formy. Dotychczasowy lider, a zarazem obrońca tytułu, Gold Team nie rozegrał pojedynków. Konfrontacja z Żylipapą Au została przełożona na inny termin. Nie odbył się także inny z pojedynków trzeciej serii. Wyszyny oddały bez walki komplet punktów Weteranom i Młodzikom.

Debiutanci z Niedzborza zanotowali premierowy remis w batalii. Zacięty bój z FC Strzałkowo zakończył się wynikiem 3:3. Emocji nie zabrakło także w ostatnim pojedynku. Kibice mogli obejrzeć aż jedenaście bramek – o jedną więcej wbili Los Compadres.

Kolejna runda odbędzie się 15 grudnia 2018 r. – początek godz. 18.

III kolejka: Weterani i Młodsi – Wyszyny 3:0 – walkower, Dajcie Nam Wygrać – Marne Szanse 5:0. FC Strzałkowo – WKS Niedzbórz 3:3, Żylalipapą AU – Gold Team – przełożony, Dobre Chłopaki – Los Compadres 5:6

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x