Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Choinka MOPS-u. Święty Mikołaj prezenty przynosi


Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach, dla których choinkę zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Przydźwigał dla nich aż 73 paczki z ulubionymi słodyczami i świątecznymi łakociami. Ponadto dzieci otrzymały maskotki, które zostały przekazane przez Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr 1 w Mławie w ramach organizowanej akcji pt. „Podaruj pluszowego misia”. W programie nie zabrakło również części artystycznej przygotowanej przez dzieci z pozalekcyjnych zajęć opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych w Zespole Placówek Oświatowych Nr 2 przy ul. Graniczne 39 w Mławie.


Do mikołajowych prezentów życzenia dołączyli dyrektor MOPS Dorota Kaczorek-Magdalińska,  naczelnik miejskiego Wydziału Oświaty i Polityki Społecznej Magdalena Staszewska  oraz dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Maria Świtoń.  Jak każe tradycja podczas choinki na koniec na wszystkich czekały stoły pełne słodkiego co – nieco.

red.

fot. MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x