Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zginęła ci karta lub dowód? Zastrzeż dane


Mieszkańców, którzy z różnych powodów stracili dowód osobisty lub kartę bankową, zachęcamy do korzystania z Systemu Zastrzegania Kart. Jeden telefon wystarczy, aby uchronić się przed wyłudzeniami danych pozyskiwanych z dokumentów tożsamości.


Jak informuje Związek Banków Polskich, Polacy mają ponad 40 milionów kart bankowych i 31 milionów dowodów osobistych. W razie utraty któregoś z dokumentów, wystarczy zadzwonić pod numer 828 828 828 i zastrzec dokument. System Zastrzegania Kart jest rozwiązaniem wykorzystującym automatyczną infolinię IVR z funkcją rozpoznawania mowy. Portal głosowy przekierowuje dzwoniącego do infolinii wydawcy w celu zastrzeżenia karty lub dokumentów. System pozwoli przeciwdziałać wyłudzeniom danych na podstawie dokumentów pozyskanych w nieuczciwy sposób.

Twórcą i operatorem systemu jest Związek Banków Polskich. System powstał dzięki zaangażowaniu Narodowego Banku Polskiego. Więcej informacji na stronie internetowej zastrzegam.pl.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x