Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzydzieści pięć medali Płetwala w Ciechanowie


W końcówce roku reprezentanci Płetwala nie próżnują. Po występach w Gdańsku i Warszawie, przyszedł czas na zmagania w Ciechanowie. W Grand Prix z okazji 20-rocznicy powstania klubu Orka Ciechanów wzięło udział 38 naszych zawodników.


ksp Mława
Reklama

Przekrój wiekowy zespołu z Mławy był różnorodny. Na starcie stanęli zarówno już doświadczeni pływacy, jak szesnastoletni Jakub Szczepański (m.in. w dorobku miejsce w finale B mistrzostw Polski juniorów), jak i młodzi zawodnicy z roczników 2009-2010. Dla podopiecznych Przemysława Wółkiewicza była to premierowa impreza poza Mławą w krótkiej przygodzie ze sportem.

Bilans występu naszych zawodników to aż 35 zdobytych medali (9 złotych, 9 srebrnych, 17 brązowych). Na podium przebili się Igor Chaborski, Amelia Butryn, Kalina Ossowska, Aleksander Czupryn, Jakub Hincamowski, Filip Kwiatkowski, Jakub Prosiński, Zuzanna Korytkowska, Zuzanna Szynkiewicz, Jakub Czupryn, Adrian Kaliszewski, Jan Śledziński, Jakub Szczepański, Julia Błażkiewicz, Lena Dąbrowska, Sylwia Rząp oraz Natalia Tomczak. Z powodzeniem walczyły także sztafety. Ósmiolatkowie ze sztafety mieszanej sięgnęli po złoto, a starsze o rok dzieci po brąz.

Medale to jedno, bo w Ciechanowie nie zabrakło także rekordów życiowych. Oprócz medalistów nowe „życiówki” pobili: Rafał Branczewski, Franciszek Ciesielski, Michał Grzebski, Konrad Hincmanowski, Patryk Kaliszewski, Szymon Lenga, Piotr, Wojciech i Tomasz Murawscy, Wiktor Radzki, Julia Chaborska, Izabela Czaplicka, Zuzanna Kaczmarczyk, Aleksandra Krajewska, Julia Kucińska, Gabriela Rachuba, Alicja Szulc, Maja i Natalia Zaborowskie.

Dokładne wyniki ciechanowskiej imprezy można prześledzic na stronie https://www.swimrankings.net/index.php?page=meetDetail&meetId=612353

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
3 lata temu

Gratulujemy

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x