Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Komisarz Mławiak” w „Bajkowym Dworku”


Akcja profilaktyczna naszego „Komisarza Mławiaka” trwa – tym razem ulubiony przez dzieci, pluszowy policjant spotkał się z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola Bajkowy Dworek w Mławie. Policjanci na „mikołajkowym” spotkaniu rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.


Jan Maria Jackowski
Reklama

12 grudnia, policyjny profilaktyk wspólnie z dzielnicowymi z Komendy Powiatowej Policji w Mławie odwiedzili maluszki z przedszkola „Bajkowy Dworek” w Mławie. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym a przede wszystkim jak bezpiecznie przejść przez jezdnię. Przedszkolaki obiecały też zwracać uwagę swoim Rodzicom na podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.
Największą niespodzianką dla dzieci była wizyta naszej policyjnej maskotki „Komisarza Mławiaka”. W nagrodę za aktywny udział w spotkaniu dzieci otrzymały od niebieskiego misia, elementy odblaskowe przypominające o zachowywaniu i przestrzeganiu zasad w ruchu drogowym oraz słodycze.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x