Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

18 lat Galerii „13” i 150 wystawa


Galeria „13” mieszcząca się w Centrum Medycznym przy ul. Żwirki 26 w Mławie zaprasza na uroczystość z okazji 18-lecia istnienia galerii, która odbędzie się w piątek 14 grudnia 2018r. o godzinie 18:00.


W programie spotkania m.in.:

– artystyczne podsumowanie 18-letniej działalności galerii,

– otwarcie wystawy prac plastycznych dzieci i młodzieży pt. „Świąteczno-zimowe inspiracje 2018”,

– wręczenie dyplomów „Przyjaciela Galerii”,

– konkurs z nagrodami,

– słodki poczęstunek.

Wszystko to będzie okraszone muzyką, śpiewem, poezją i innymi atrakcjami.

Wystawa liczy 57 prac wykonanych w różnych technikach malarskich: malarstwo akrylowe, akwarele, ekoliny, pastele olejne i suche. Motywem przewodnim są krajobrazy zimowe i klimat Bożego Narodzenia widziany oczyma dzieci. Prace są różnorodne pod względem zaawansowania, gdyż przedział wiekowy jest dość duży (7-17 lat). To co najbardziej rzuca się w oczy to ilość barw pomimo zimowej tematyki, która kojarzy się przeważnie z bielą i szarością. Jak okazuje się śnieg nie jest biały, odbijając światło tworzy konglomerat różnych barw tworzących nasz świat.

Serdecznie zapraszają – Janusz Dębski oraz Anna Pietruś-Bral opiekun młodych adeptów sztuki malarskiej.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x