Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga na kradzieże!


Mławska policja odnotowała w ostatnim czasie dwa przypadki kradzieży. Jeden dotyczył kradzieży narzędzi z terenu posesji drugi kradzieży szlifierki z marketu.


W poniedziałek 10 grudnia, uzyskano zgłoszenie od mieszkańca m. Kamień, gm. Dzierzgowo, że w danym miesiącu nieznany sprawca dokonał kradzieży z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego narzędzi, tj. piły spalinowej, wykaszarki i spawarki o łącznej wartości ponad 1000 zł.

Tego samego dnia około godziny 14:30 w sklepie „Mrówka” w Mławie, 19-letni mieszkaniec pow. działdowskiego, dokonał kradzieży szlifierki kątowej marki Bosch o wartości ponad 600 zł. Sprawca został zatrzymany w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w KPP w Mławie.

Źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Yuma
Yuma
4 lata temu

W Mławie niema złodziei

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x