Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Uczniowie „trójki” na  warsztatach bożonarodzeniowych w mławskim muzeum


Jolanta Karpińska podziękowania


Uczniowie klasy 1a odwiedzili Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie. Wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych „Tradycyjne ozdoby choinkowe ze słomy, opłatka i bibuły”. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonały ptaszki i aniołki, które posłużą im do dekoracji ich własnych choinek. Było to bardzo ciekawe spotkanie, wprowadzające nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500