Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sportowa rywalizacja, ale i świetna zabawa. Mikołajkowy turniej rekreacyjno – sportowyksp Mława
Reklama

Mikołajkowy turniej sportowo rekreacyjny dopiero buduje swoją tradycję, gdyż odbywa się po raz drugi. Taka forma rozrywki cieszy jednak zawsze dużym zainteresowaniem młodych sportowców. W tym rozegranym w minioną sobotę w Mławskiej Hali Sportowej wzięły udział  dzieci z klas II i III szkół podstawowych.

Na drużyny, z których każda liczyła po 14 zawodników czekało przygotowanych siedem różnych konkurencji sportowych. Rywalizacja przebiegała w sztafetach, torze przeszkód, wyścigu piłek w rzędach. W kategorii klas II zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3, natomiast w klasach starszych dominowała Szkoła Podstawowa nr 7. Gratulujemy!

Wyniki:

Klasy II

 1. SP 3 – 30,5 pkt
 2. SP 7 – 26,5 pkt
 3. KSP – 23 pkt
 4. SP 4 – 21 pkt
 5. SP 1 – 19 pkt
 6. SP 6 – 14 pkt
 7. SP 2 – 5 pkt

Klasy III

 1. SP 7 – 18 pkt
 2. – 3. KSP – 17 pkt / SP 6 – 17 pkt
 1. SP 1 – 16,5 pkt
 2. SP 4 – 6,5 pkt

red.

Fot. MHS Mława

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x