Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKTUALIZACJA: Pilne! Zaginął 70-letni mężczyzna z Niechodzina 


Policja prowadzi poszukiwania za zaginionym 70-letnim mężczyzną, z którym rodzina nie ma kontaktu.
Mężczyzna wyjechał z domu samochodem citroen, który został znaleziony przez leśniczego na skraju lasu pomiędzy Gumowem a Gostominem.  Andrzej Piotr Chojnowski zam. Niechodzin  ubrany był w zieloną kurtkę, spodnie sztruksowe, buty sportowe, a na głowie miał szarą czapkę z daszkiem.


ksp Mława
Reklama

Policja prosi o kontakt osoby, które widziały lub posiadają informacje gdzie znajduje się zaginiony.

Aktualizacja

Policja odwołała poszukiwania za zaginionym. – zostały znalezione zwłoki mężczyzny – poinformowała rzecznik prasowy KPP w Ciechanowie kom. Jolanta Bym.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x