Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przybył do Grzebska z daleka. Ucieszył się na widok dzieci


 


ksp Mława
Reklama

Dnia 6 grudnia w Szkole Filialnej w Grzebsku odbyły się Mikołajki. Tego dnia Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci przebywające w naszej placówce. Święty Mikołaj po przybyciu do sali i przywitaniu się z dziećmi, usiadł na krześle i oznajmił, że „przybywa z daleka i bardzo cieszy się, że je widzi”. Dzieci były zachwycone i szczęśliwe.

Następnie dzieci wykonali układ taneczny, zaśpiewali piosenkę i powiedzieli wiersz oraz wręczyli Mikołajowi własnoręcznie wykonany prezent. Po wysłuchaniu części artystycznej Św. Mikołaj ze swoimi śnieżynkami rozdał dzieciom prezenty. Na koniec wszyscy zrobili sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem i zaprosili go za rok.

źródło i fot. SP Grzebsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x