Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystawa i jubileusz Janusza Dębskiego w Lidzbarku Welskim


Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku Welskim zaprasza na uroczystości związane z 20-leciem twórczości artystycznej Janusza Dębskiego, połączono z wystawą na której autor prezentuje swoje najlepsze i najciekawsze zdjęcia z różnych wystaw np. „Przyroda Mławy i okolic”, „Pałace i dwory Ziemi Zawkrzeńskiej”, „Kościoły i kaplice Ziemi Zawkrzeńskiej”, „Mława dawniej i dziś”, „Kolory światła”, „Zima w obiektywie…”, „Małe jest piękne”,„Lidzbarskie impresje” i wiele innych.


ksp Mława
Reklama

Impreza rozpocznie się w sobotę 8 grudnia br. o godz. 1900 w Galerii Nowa Przestrzeń. W czasie wernisażu jubilat podsumuje swoją dotychczasową prace i osiągnięcia na niwie fotografii, regionalizmu, kolekcjonerstwa i pracy społeczno-kulturalnej. Będzie także można posłuchać recitalu w wykonaniu utalentowanej  Oliwi Szczepańskiej, uczennicy I LO im. St. Wyspiańskiego w Mławie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x