Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystartowała VI edycja ligi Usługowo-Handlowej w bowlingksp Mława
Reklama

Do rozgrywek zgłosiło się dziesięć zespołów , które zagrają systemem każdy z każdym. Już pierwszym meczu doszło do dużej niespodzianki, gdyż mistrzowie ubiegłorocznej edycji Benex musiał uznać wyższość zespołowi EKO, który  w  ubiegłym sezonie startował pod nazwą ALKA. Mecz zakończył się wynikiem 614 do 512.

W drugim meczu Wicemistrzowie Barcontrol wygrał z kadrą firmy  Baxtom 598 do 434. W amatorskiej lidze bowlingowej po raz pierwszy  zameldowała się ekipa Płetwala, która po zaciętym meczu wygrała z Ubojnią Uniszki 525 do 500. W ostatnim meczu tego dnia  reprezentacja firmy Lubas podejmowała zawodników ,którzy zazwyczaj odnoszą sukcesy na boisku grając w piłkę. JOKER Jak się okazało po meczu bowlingowym  nie tylko dobrze gra w piłkę, lecz również w kręgle. Rzucając już w pierwszym meczu rekord tego sezonu 704 punkty, przy 585 punktach Lubasa, pewnie objął prowadzenie w rozgrywkach. Bardzo dobrze w tym meczu zagrał Sławek Grablewski z Jokera rzucając 182p. oraz Patryk Krajewski z Lubasa 198p.

Mecz Automyjni z Betonmaxem został przełożony na 11-12-2018r o godzinie 20:30.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x