Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niezwykłe imieniny.  Zagadki, pierniczki, portrety, wiersze i piosenki


A cóż to się dzieje?  Już od progu Szkoły Podstawowej nr 3 witają nas śnieżynki, mikołaje, renifery i elfy… Tak 6 grudnia społeczność uczniowska świętowała imieniny Mikołaja.


Na języku polskim rozwiązywano zagadki z mikołajkowymi częściami mowy, na technice zdobiono  pierniczki, zaś najmłodsi uczniowie, zarówno na lekcjach jak i na świetlicy, wykonywali portrety świętego. Tego dnia w godzinach południowych starszy, siwy pan z brodą, w towarzystwie przyjaciół odwiedził pracownie szkolne, częstując wszystkich słodkościami. Nie zabrakło też wierszy i piosenek na jego cześć. Wszyscy poczuli magię zbliżających się świąt.

źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x