Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pojawił się osiedlowy Mikołaj


Po raz pierwszy na Osiedlu nr 15 Młodych pojawił się Mikołaj.  Nie zajrzał tu przypadkiem, ale przybył na specjalne zaproszenie zarządu osiedla w przeddzień swoich imienin – 5 grudnia.


ksp Mława
Reklama

Sprawdził czy dzieci były grzeczne, a potem rozdawał drobne upominki w postaci kalendarzy, pamiątkowych monet Mławiaków, pocztówek, naklejek, odblaskowych opasek, płyt CD, tabliczek mnożenia i planów lekcji. Dokładnie nie wiadomo, czy to za sprawą Mikołaja, czy zarządu osiedla, ale pojawiło się też ciasto i cukierki. Nastrój uzupełniała świąteczna muzyka i choinka z kolorowymi bombkami. Zarówno dzieci jak i ich rodzice chętnie fotografowały się ze Świętym Mikołajem.

– To była bardzo miła niespodzianka dla dzieci. Mój Bartoszek po raz pierwszy widzi świętego Mikołaja i chyba mu się podoba – powiedziała pani Wiktoria.

Jest nadzieja, że Święty Mikołaj zapisał sobie nowy adres w notesie, aby przybyć tu również za rok.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu

Można można, co na to pozostałe ZARZĄDY Osiedli, Brawa dla Pana Szymona Wyrostka, no i dla Mikołaja, BOGUŚIA.M–nie wiedziałem że kryjesz w sobie takie talenty. Jeszcze raz brawo, i podziękowania za inciatywę,

Next
Next
3 lata temu

To spotkanie to PORAAZZZKAAA!

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  Next

Next. Porażką to jesteś SAM.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x