Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mężczyzna wykonywał wykop. Osunięta ziemia połamała mu nogę


Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Mławie, w środę 5 grudnia około godziny 16:00 w miejscowości Miączyn Mały (gm. Szreńsk), złamania nogi doznał jeden z mieszkańców, wykonujący wykop do przyłącza wodnego.

Słoneczne ogrody Mława

Będąc w wykopie został przysypany ziemią, w wyniku czego doznał urazu nogi w postaci złamania. Został hospitalizowany w mławskim szpitalu.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500