Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolorowe, pachnące sałatki – to samo zdrowie


Szkoła Podstawowa nr 3 w Mławie  jest placówką promującą zdrowy styl  odżywiania. Uczniowie  podczas zajęć techniki  kształtują i utrwalają zdrowe nawyki żywieniowe.


ksp Mława
Reklama

Bardzo dobrą okazją do tego typu działań jest wspólne wykonanie sałatek, które można zjeść podczas drugiego śniadania. Po umyciu rąk, założeniu fartuszków uczniowie klasy 5 a , zamienili się w mistrzów kuchennych. Wszyscy z wielkim entuzjazmem przystąpili do pracy. Po wykonaniu kolorowych, pachnących sałatek  wspólnie przystąpili do ich degustacji. Smakowały wspaniale, jednocześnie uczniowie uświadomili sobie, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu oraz o korzyściach płynących z codziennego spożywania owoców i warzyw.

źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x