Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

27-latek pędził bmw w terenie zabudowanym 138 km/h


W minioną sobotę 27-letni kierowca bmw pędził 138 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Ciechanowscy policjanci zatrzymali go w miejscowości Pomorze. Stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi. 

Słoneczne ogrody Mława

Z analizy odnotowanych zdarzeń drogowych w 2017 roku wynika, że jedną z  głównych przyczyn wypadków drogowych i ludzkich tragedii jest nadmierna prędkość. Jednak wciąż zdarzają się kierowcy, którzy o tym zapominają. Narażają siebie i innych na niebezpieczeństwo. Ciechanowscy policjanci eliminują z drogi tych, którzy lekceważą prawo. Od wejścia w życie nowych przepisów czyli od 18 maja 2015 roku, policjanci z Ciechanowa zatrzymali ponad 300 kierowców, którzy przekroczyli prędkość o niebezpieczne „50+”.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

1500
donosiciel

W Mławie częstym widokiem jest wjeżdżanie na czerwonym i to co najmniej 3 aut. W dodatku co drugi kierowca trzyma komórkę przy uchu i prowadzi jedną ręką ( wspaniałe umiejetnosci). Może pomóżmy policji i przeslijmy im zdjęcia z tych popisów sprawności kaskaderskich. Ułatwimy im pracę bo ze wszystkim policjanci sami sobie nie poradzą.

Mławiak

Generalnie donosicielstwa nie popieramy..

MarF

Ciekawe tylko czemu skala mandatu na przekroczenie kończy się na 50 km/h. Powinno iść to dalej jeszcze. Teraz mamy o 50km/h – 10 pkt i 500 zł. Dalej powinno być drożej… o 60 – 12pk i 700 zł a w tym przypadku przekroczenie o 90km (powinni zaokrąglać „w górę”) to 18pk i 1300zł – choć to i tak mało…

Mławiak

Tylko srogo tępić takie nasienie! Przez takich cymbałów giną ludzie na drogach!

Emi

Synek z dobrego domu, takim to na amen powinni zabierać prawo jazdy

mieszkaniec

Moze w Mlawie tez policja wezmie sie za piratow drogowych

Karola

Chory!!!!

nina

nie za szybko?! Może na drugi raz yanosika odpal…i nie stwarzaj az tak duzego zagrozenia w terenie zabudowanym

Max

Niech sobie myślenie odpali!