Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

27-latek pędził bmw w terenie zabudowanym 138 km/h


W minioną sobotę 27-letni kierowca bmw pędził 138 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Ciechanowscy policjanci zatrzymali go w miejscowości Pomorze. Stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi. 


ksp Mława
Reklama

Z analizy odnotowanych zdarzeń drogowych w 2017 roku wynika, że jedną z  głównych przyczyn wypadków drogowych i ludzkich tragedii jest nadmierna prędkość. Jednak wciąż zdarzają się kierowcy, którzy o tym zapominają. Narażają siebie i innych na niebezpieczeństwo. Ciechanowscy policjanci eliminują z drogi tych, którzy lekceważą prawo. Od wejścia w życie nowych przepisów czyli od 18 maja 2015 roku, policjanci z Ciechanowa zatrzymali ponad 300 kierowców, którzy przekroczyli prędkość o niebezpieczne „50+”.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
donosiciel
donosiciel
3 lata temu

W Mławie częstym widokiem jest wjeżdżanie na czerwonym i to co najmniej 3 aut. W dodatku co drugi kierowca trzyma komórkę przy uchu i prowadzi jedną ręką ( wspaniałe umiejetnosci). Może pomóżmy policji i przeslijmy im zdjęcia z tych popisów sprawności kaskaderskich. Ułatwimy im pracę bo ze wszystkim policjanci sami sobie nie poradzą.

Mławiak
Mławiak
3 lata temu
Reply to  donosiciel

Generalnie donosicielstwa nie popieramy..

MarF
MarF
3 lata temu

Ciekawe tylko czemu skala mandatu na przekroczenie kończy się na 50 km/h. Powinno iść to dalej jeszcze. Teraz mamy o 50km/h – 10 pkt i 500 zł. Dalej powinno być drożej… o 60 – 12pk i 700 zł a w tym przypadku przekroczenie o 90km (powinni zaokrąglać „w górę”) to 18pk i 1300zł – choć to i tak mało…

Mławiak
Mławiak
3 lata temu

Tylko srogo tępić takie nasienie! Przez takich cymbałów giną ludzie na drogach!

Emi
Emi
3 lata temu

Synek z dobrego domu, takim to na amen powinni zabierać prawo jazdy

mieszkaniec
mieszkaniec
3 lata temu

Moze w Mlawie tez policja wezmie sie za piratow drogowych

Karola
Karola
3 lata temu

Chory!!!!

nina
nina
3 lata temu

nie za szybko?! Może na drugi raz yanosika odpal…i nie stwarzaj az tak duzego zagrozenia w terenie zabudowanym

Max
Max
3 lata temu
Reply to  nina

Niech sobie myślenie odpali!

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x