Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Próba kradzieży audi w Szydłowie. Na szczęście był czujny sąsiad


Mieć dobrego sąsiada to wielki skarb i na pewno każdy z nas zna wiele sytuacji, które potwierdzą tę regułę. Przekonał się o tym również jeden z mieszkańców Szydłowa, któremu złodziej próbował ukraść auto z posesji.

– W poniedziałek 3 grudnia, około godz. 20:30 w Szydłowie, nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży pojazdu marki Audi – podaje mławska policja.

Złodziejowi nie udało się osiągnąć zamierzonego celu z uwagi na reakcję sąsiada – zainteresował się co robi nieznany mężczyzna na sąsiedniej posesji i poinformował o tym fakcie właściciela pojazdu. Postępowanie w sprawie próby kradzieży prowadzi KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
JANUSZ
Gość
JANUSZ

Gdyby somsiad miał Passata to by się cieszył jak by mu ukradli

Ja ja
Gość
Ja ja

Bez sensu komentrz