Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Coraz bliżej święta. Uczniowie z I LO przygotowali wyjątkowy kalendarz adwentowy


Z okazji zbliżających się świąt uczniowie z I LO im. St. Wyspiańskiego w Mławie przygotowali wyjątkowy, internetowy kalendarz adwentowy.


ksp Mława
Reklama

W skład zespołu opracowującego kalendarz online wchodzą uczniowie klas I D, I E i I F wraz z opiekunami: Katarzyną Luks, Edytą Dobiesz-Jąderko, Ewą Jakubowską oraz Małgorzatą Bielską.

Kalendarz dostępny jest na stronie mławskiego liceum http://lo1mlawa.pl/ i będzie aktywny aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Bezpośredni link do kalendarza tutaj:

https://tuerchen.com/7fd93402

 

źródło: I LO w Mławie/oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x