Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

18-letni pirat drogowy. 21 punktów karnych w kilka minut 


Przed sądem odpowie 18-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, który w krótkim czasie popełnił szereg wykroczeń drogowych. Jego wyczyny zarejestrowali policjanci z ciechanowskiej drogówki. Młody kierowca musi liczyć się z utratą prawa jazdy.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej policji zatrzymali młodego kierowcę hondy, który prawo jazdy posiada zaledwie dwa miesiące. Policjanci zauważyli pojazd na krajowej 60-ce , 18-latek, który kierował samochodem nie zważając na obowiązujące przepisy ruchu drogowego,  w miejscowości Gogole Wielkie wyprzedzał pojazdy nie stosując się do linii ciągłej, na przejściu dla pieszych i w rejonie skrzyżowania. W miejscowości Gołymin-Ośrodek wyprzedzał pomimo podwójnej ciągłej. Mężczyzna w trakcie kontroli drogowej nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy. Młody kierowca w krótkim czasie uzbierał 21 punktów karnych, a to nie pierwsze punkty, które już zdążył zdobyć 18-latek. Nieodpowiedzialny kierowca musi liczyć się z utratą prawa jazdy, czeka go również odpowiedzialność przed sądem.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławiak
Gość
Mławiak

Osiemnastoletni kierowca Hondy..
No i wszystko jasne..
Jedziesz z rodziną, dzieciakami, ostrożnie, a tu wyjeżdża zza łuku na podwójnej ciągłej na czołówkę taki szczyl..
Dobrze, że nikomu się nic nie stało.

Max
Gość
Max

Dobrze, że nikogo nie zabił gówniarz jeden. Droga to nie tor wyścigowy. Niech grzecznie odda rodzicom auto i klockami się pobawi.