Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znów nietrzeźwi za kierownicą


Kolejnych trzech kierowców, którzy w miniony weekend po spożyciu alkoholu siedli za kierownicę auta zatrzymała mławska policja.


ksp Mława
Reklama

W piątek 28 listopada , ok. godz. 20:00 w miejscowości Morawy, interweniujący patrol policji zatrzymał Grzegorza T., mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował samochodem – wbrew zakazowi sadowemu, marki Opel Astra, mając w organizmie 0,2 promila alkoholu.  Również w piątek, ok. godz. 23:00 w miejscowości Zakrzewo Wielkie, gm. Wieczfnia Kościelna, interweniujący patrol policji zatrzymał Jana M., mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował samochodem, marki Mazda MX – 3, mając w organizmie ponad 1,30  promila alkohol.

W sobotę 1 grudnia, ok. godz. 2:00 w Mławie, na krajowej „siódemce”, interweniujący patrol policji zatrzymał Jakuba P., mieszkańca pow. nidzickiego. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel Vectra, mając w organizmie ponad 1,76 promila alkoholu. We wszystkich przypadkach policja prowadzi dalsze postępowanie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x