Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

„Wejście smoka” Góralskiego. Czternaście punktów atakującego


Słoneczne ogrody Mława

Na początku trzeciego seta wyjazdowej rywalizacji Zawkrza w Garwolinie parkiet musiał opuścić Mateusz Paluszkiewicz. Początek zmiennika podstawowego atakującego Michała Góralskiego był nerwowy. Gdy się jednak rozkręcił, żaden z rywali nie potrafił zatrzymać błyskotliwego zawodnika.

Atakował po prostej i po skosie, z zimną krwią obijał dłonie skaczących do bloku rywali. Efekt był taki, że w ciągu dwóch partii zdobył aż czternaście punktów, wszystkie w ataku. To przełożyło się na wynik rywalizacji – podopieczni Szymona Zejera po czterech spotkaniach przerwy sięgnęli ponownie po zwycięstwo.

W przekroju całego meczu najwięcej punktów dla Zawkrza dostarczył Radosław Rochna. Przyjmujący popisał się dwoma asami z pola zagrywki, trzema blokami (pięć miał Robert Rybka, cztery rozgrywający Paweł Domżalski) oraz czternastoma skutecznymi zbiciami.

Jeśli chodzi o przebieg zmagań, po dwóch wygranych setach, w trzecim mławianie odpuścili konkurentom. Garwolinianie wykorzystali okazję i złapali kontakt z naszymi graczami. Na szczęście nie poszli za ciosem. W czwartej partii zawkrzanie przełożyli dokładne przyjęcie na skuteczne ataki. Szybko uciekli przeciwnikom, by ostatecznie triumfować w decydującej odsłonie różnicą aż sześciu punktów.

SPS 4CV Garwolin – KS Zawkrze Mława 1:3 (23:25, 14:25, 25:19, 19:25)

Zawkrze Mława: Paweł Domżalski, Mateusz Paluszkiewicz, Łukasz Bober, Robert Rybka, Radosław Rochna, Kacper Wiśniewski oraz Serafin Gruźlewski (libero) i Michał Góralski, Michał Drajer

VIII kolejka (8 grudnia): KS Zawkrze Mława – SPS Ramot Jedlińsk (godz. 18.30)

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500