Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Spalony skuter stał przez pół dnia na ulicy


Niezwykły widok czekał dziś od rana na przechodniów u zbiegu ulic Sądowej i Żwirki. Na chodniku w pobliżu sklepów tuż przy schodkach stał spalony skuter. Pojazd należy prawdopodobnie do jednego z mieszkańców budynku przy ulicy Żwirki. Według nieoficjalnych informacji pojazd został wyprowadzony w nocy, spalony i porzucony na chodniku. Na miejscu był również patrol policji. Na razie nie wiadomo jakie są motywy postępowania sprawców. Około południa skuter został uprzątnięty, pozostała po nim jedynie spalone resztki gumy i drobne części.

Słoneczne ogrody Mława

red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
John

Czyżby Ghost Rider zawitał do Mławy?

Hehe

Stał to stał. Spalony daleko nie zajedzie. Dobrze ze mu radny bileciku nie wystawił za parkowanie bez kwitu.