Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spalony skuter stał przez pół dnia na ulicy


Niezwykły widok czekał dziś od rana na przechodniów u zbiegu ulic Sądowej i Żwirki. Na chodniku w pobliżu sklepów tuż przy schodkach stał spalony skuter. Pojazd należy prawdopodobnie do jednego z mieszkańców budynku przy ulicy Żwirki. Według nieoficjalnych informacji pojazd został wyprowadzony w nocy, spalony i porzucony na chodniku. Na miejscu był również patrol policji. Na razie nie wiadomo jakie są motywy postępowania sprawców. Około południa skuter został uprzątnięty, pozostała po nim jedynie spalone resztki gumy i drobne części.


red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
John
John
4 lata temu

Czyżby Ghost Rider zawitał do Mławy?

Hehe
Hehe
4 lata temu

Stał to stał. Spalony daleko nie zajedzie. Dobrze ze mu radny bileciku nie wystawił za parkowanie bez kwitu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x