Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spalony skuter stał przez pół dnia na ulicy


Niezwykły widok czekał dziś od rana na przechodniów u zbiegu ulic Sądowej i Żwirki. Na chodniku w pobliżu sklepów tuż przy schodkach stał spalony skuter. Pojazd należy prawdopodobnie do jednego z mieszkańców budynku przy ulicy Żwirki. Według nieoficjalnych informacji pojazd został wyprowadzony w nocy, spalony i porzucony na chodniku. Na miejscu był również patrol policji. Na razie nie wiadomo jakie są motywy postępowania sprawców. Około południa skuter został uprzątnięty, pozostała po nim jedynie spalone resztki gumy i drobne części.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
John
Gość
John

Czyżby Ghost Rider zawitał do Mławy?

Hehe
Gość
Hehe

Stał to stał. Spalony daleko nie zajedzie. Dobrze ze mu radny bileciku nie wystawił za parkowanie bez kwitu.