Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar piwnicy w Łomi


Dzisiaj kilka minut przed godzina ósmą strażacy wyjechali do pożaru w jednorodzinnym budynku w Łomi. Według zgłoszenia pożar wybuchł w jednym z piwnicznych pomieszczeń, w którym miała znajdować się butla z gazem.


Na miejscu okazało się, że w budynku zamieszkuje 11 osób, ale wszystkie opuściły budynek o własnych siłach jeszcze przed przybyciem strażaków, nie było żadnej osoby poszkodowanej. Podczas czynności gaśniczych okazało się, że zapaleniu uległy śmieci znajdujące się w jednym z pomieszczeń w piwnicy, nadpaleniu uległa instalacja wodna, ale nie było tam jednak gazowej butli. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenie i ugasili pożar. W trwającej ponad godzinę akcji brali udział ochotnicy z Turzy Małej i dwa zastępy z JRG Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu

Nie chciało się śmieci wynosić to podpalili, Straż jeszcze powinna mandat wlepić.

konkret
konkret
4 lata temu

nie po to płacę 50 zł miesięcznie za wywózśmieci żeby je palić cymbale

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x