Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od małego szlifują swoje talenty


W Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 4 przedszkolaki od małego szlifują swoje talenty. Kolejną okazją ku temu był wieczorek z piosenką i poezją, podczas którego aktorami,  były nie tylko  dzieci, ale też ich rodzice oraz nasi absolwenci.


Wykonawcy zaprezentowali wiersze i pieśni ojczyste, czasem z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów . Bywało, że trzeba było powalczyć z tremą, ale wyćwiczone z rodzicami i przedszkolankami utwory bardzo się podobały publiczności, która nie szczędziła braw. Dzięki takim wydarzeniom dzieci mają możliwość rozwinięcia swoich umiejętności recytatorskich, aktorskich, muzycznych.  Wśród prezentujących swoje talenty znalazły się m.in. dzieci z oddziału IV Słoneczniki i innych grup: Jaś Lewandowski z rodziną, Marika Szykowska z mamą, Miłosz Grzybicki z tatą, Paweł Kowalski z mamą,Tomasz Skolimowski z tatą, Cecylia Gąsienica -Marcielnik z mamą, Lena Gorczyca z mamą, Filip Gołębczyk z mamą, Aleksander Jasiński z rodziną, Zosia i Mikołaj Duchna z mamą oraz Maria i Hubert Gawlikowscy.

Uroczystość zorganizowały nauczycielki oddziału IV : Aneta Herdon, Izabela Jeziorska,Agata Chodubska.

red.

fot. MPS nr 4

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x