Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Andrzejkowy seans filmowy w SP 3


Uczniowie klasy I i klas II – 30 listopada brali udział w andrzejkowym seansie filmowym. Kino zostało zorganizowane w jednej ze szkolnych sal. Uczniowie mogli poczuć się jak w prawdziwym kinie. Sala została oznaczona jako „sala kina”, obok wejścia zawieszono repertuar, a każdy uczestnik otrzymał bilet wstępu. Dzieci mogły „kupić”, za okazaniem biletu, porcje popcornu oraz napój. Na sali  uczniowie zajęli miejsca na materacach. Ekran stanowiła cała ściana. Tego wieczoru  oglądano film „Mikołaj i spółka”. Seans bardzo spodobał się najmłodszym naszym uczniom. Świetny pomysł na takie spędzenie andrzejek z pewnością powróci do nas za rok.


źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x