Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zawodnicy Akademii Sztuk Walki Senshi wracają z medalami


Zawodnicy Akademii Sztuk Walk Senshi wracają z Pucharu Europy w Kickboxingu z medalami. Odbywający się 1 grudnia w Tarczynie Mazovia Europen Cup był turniejem rangi Pucharu Europy. W zawodach startowało kilkuset zawodników z kilku krajów w różnych konkurencjach. Mławski klub reprezentowało 6 zawodników. 


ksp Mława
Reklama

Mimo niedużej ilości wychowanków klubu Senshi biorących w nim udział, był to najlepszy turniej do tej pory i zawodnicy odnieśli znaczące sukcesy. Wszystkie walki były zacięte i wyrównane.
Wśród naszych zawodników podkreślić można udany powrót do zawodów Artura Możdżonka, który zdecydował się startować w ostatniej chwili, z uwagi na kontuzję kolegi Pawła Michniewicza. Efektownie wyglądał debiut w walkach K1 Full Contact Mateusza Wydurskiego. Łukasz Milewski również pokazał charakter w Octagonie w K1, gdzie również walczył po raz pierwszy. Adam Cichocki tym razem nie zdobył miejsca na podium. Uznał wyższość rywala po dość kontrowersyjnym werdykcie.

Z medalami wrócili:
Kacper Marciniak – 3 miejsce – walki UFR Tatami -63kg kat. Starszy Kadet.
Bartłomiej Kisiel (debiutant na ternieju) -2 miejsce walki Kick Light -79kg kat. Senior, 3 miejsce walki UFR Tatami -79kg Senior.
Łukasz Milewski -2miejsce walki K1 Full Contact -60kg kat. Senior.
Artur Możdżonek -1miejsce walki UFR Tatami -84kg kat. Senior, 2miejsce walki Kick Light -84kg kat. Senior.
Tuż za podium uplasował się w walkach K1 Full Contact -86 kg kat. Senior Mateusz Wydurski Należy dodać, że Mateusz uznaniowo otrzymał medal za charakter i wolę walki. Walczył z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami. Zdobył i szacunek swoją wolą walki, a cała widownia była pod wrażeniem jej przebiegu. Starcie o trzecie miejsce zostało uznane najbardziej zaciętym w formule K1 Full Contact. Życzymy dalszych sukcesów!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x