Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W ten wieczór można poznać imię przyszłej żony lub męża


30. listopada w klasie II d w SP 7 odbył się magiczny wieczór pełen wróżb.  Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było tradycyjne wróżenie przyszłego zawodu, imienia przyszłego męża lub przyszłej żony, szczęśliwych numerów na kościach oraz wyścig butów. Dzięki wróżbom klasa II d dowiedziała się, że będziemy mieli w przyszłości dużo lekarzy, nauczycieli, architektów, projektantów mody oraz tancerzy . Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Na dzieci czekał wspaniały poczęstunek, który zapewnili rodzice. Nie mogło zabraknąć też szalonej dyskoteki andrzejkowej . Wszyscy świetnie się bawili i mamy nadzieję, że w przyszłym roku zabawa andrzejkowa będzie równie udana.


ksp Mława
Reklama

źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x